Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Przystanki:
Km:
Przywidz
Nowa Wieś Przywidzka
0
Roztoka
2
Somonino
Kamela, Wybudowanie
3
Kamela
4
Kamela, II
5
Egiertowo, Droga Przywidzka
6
Egiertowo, Stacja paliw
7
Egiertowo, Wybudowanie
8
Hopowo, Sławki
9
Somonino, Wolności
11
Somonino, Ceramiczna
12
Kartuzy
Kiełpino, Bernardówka
13
Kiełpino
14
Kiełpino, Bernardówka
15/13
Kiełpino, Kartuska
14
Kiełpino, Leszno
15
Kartuzy, Kościerska
18
Kartuzy, Dworzec
20
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
3
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Egiertowo, Droga Przywidzka
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
07:14
08:49
14:39
16:39
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
07:14
P
14:19
P
16:39
g
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
P
− kurs przez: Kiełpino
Powrót