Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Burchardztwo
Przystanki:
Km:
Kartuzy
Burchardztwo
0,0
Kartuzy, PSZOK
0,8
Kartuzy, Os. Derdowskiego
1,3
Kartuzy, Piłsudskiego NZOZ
1,9
Kartuzy, ZSO nr 2
2,5
Kartuzy, Zamkowa
2,6
Kartuzy, Dworzec
4,0
Kartuzy, Mściwoja II NZOZ
5,0
Kartuzy, Mściwoja-Sambora
5,3
Kartuzy, Sambora
5,7
Kartuzy, Majkowskiego
6,1
Kartuzy, Nowe Osiedle
6,5
Kartuzy, Os. XX-lecia II RP
6,9
Kartuzy, Ceynowy
7,1
Kartuzy, Wzgórze Wolności
8,0
Kartuzy, Prokowska
8,4
Kartuzy, Łąkowa
8,7
Kosy, Bilowo Cmentarz
9,9
Kartuzy, Wzgórze Wolności
11,1
Kartuzy, Reja
11,8
Kartuzy, Chmieleńska
12,3
Kartuzy, Zamkowa
14,2
Kartuzy, Hallera Deptak
15,3
Kartuzy, 3 Maja Park Kotowskiego
15,7
Kartuzy, Kolejowa
16,2
Kartuzy, Dworzec
16,5
Kartuzy, Piłsudskiego Gimnazjum nr 1
17,3
Kartuzy
Kartuzy, PSZOK
18,0
Burchardztwo
18,9
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
1
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Kartuzy, Majkowskiego
Kierunek:
Burchardztwo
Od poniedziałku do piątku
07:26
08:26
09:26
B
10:26
B
11:26
B
12:26
13:26
B
14:26
B
15:26
16:26
17:26
Soboty
08:26
09:26
B
10:26
B
11:26
B
12:26
13:26
B
14:26
B
Objaśnienia:
B
− kurs przez: Kosy, Bilowo Cmentarz
Powrót